Şehvetli masaj teknikleri

yorum yok
78 okuma
6 Eylül, 2017
Şehvetli masaj teknikleri

Boyun masajı

Partnerinizin başının boynuyla ve boynunun omuzlarıyla birleştiği bölgeye uygulayacağınız masaj teknikleri biraz daha farklı olmalı. Ellerinizle daireler çizerken arada bir işaret parmağınız ile baş parmağınız arasına alacağınız bölgeyi iki-üç saniye sıkın, sonra bırakın. Kaslarının gevşediğini, rahatladığını göreceksiniz.

Göğüs bölgesi masajı

Ellerinizi göğüs bölgesine koyun. Ellerinizin birbirinden beş santimetre kadar uzak olmasına dikkat edin. Masaj tekniklerini doğru uygulamanız açısından bu önemlidir. Yukarı ve aşağı hareketlerle, arada daireler çizerek masaj yapın.

Ayak ve bacak masajı

Ayak parmaklarının bitiminden topuklarına kadar baş parmağınızla basınç uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Basınç uygulamanız önemli masaj teknikleri arasındadır, böylece partnerinizin gıdıklanmasına sebep olmazsınız. Ayak bileklerine yine hafifçe basınç uyguladıktan sonra yukarı doğru dairesel hareketlerle masajı sürdürün. Bacakların ön ve arka bölgelerine masaj yapın.

Partnerinizle iyi vakit geçirmek için masaj teknikleri eğitimi almak zorunda değilsiniz. Kokusunu sevdiğiniz aromatik yağı yanınıza alın. Hafif loş ve sessiz bir ortam sağlayın. Ses tonunuzu alçaltarak fısıldarcasına konuşun.

Baştan ayağa doğru masaj yaparken parmaklarınızın sihirli gücüne inanın. Gerisinin kendiliğinden geldiğini göreceksiniz.

Şakak masajı

Partnerinizin şakaklarında ve kaşlarının arasındaki bölgede daireler çizin. Burnunun iki yanından göz çukurlarının yanaklarıyla birleştiği bölgeye kayın, oradan tekrar şakaklara ulaşın. Şakak masajı aynı zamanda etkili bir ağrı kesicidir.

Partnerinizin ve sizin, cinsel yaşamınızda bir sorun olduğunu kabul etmeniz ve bunun çözümü için birlikte harekete geçmeye karar vermeniz gerekir. Mastürbasyon dışında, seksin tüm biçimleri bir partnerle uyumu gerektirir ve karşılıklı bir etkileşim söz konusudur. Dolayısıyla ortada bir sorun varsa, bunun tespit edilmesi ve her iki tarafın da sorunun çözümünde üzerine düşen sorumluluğu alması gereklidir.

Cinsel yaşamda iletişim çok önemlidir. Partnerinizle cinsel yaşamınızla ilgili her konuyu utanıp sıkılmadan açıkça konuşabilmeniz, isteklerinizi ve beklentilerinizi birbirinize söyleyebilmeniz önemlidir. Cinselliğin tabu olarak görüldüğü bir toplumda yetişmiş bireyler olmak, partnerlerin cinsel iletişimini engelleyen en önemli faktördür. Sağlıklı bir cinsel yaşamınızın olması ve herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu çözüme kavuşturmanız ancak partnerinizle iletişim kurmanız sayesinde mümkündür. Bunun için de öncelikle cinselliğin her birey için olağan ve gerekli olduğunun bilincinde olmanız gereklidir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Cinsel İsteksizlikten Kurtulma Yolları

Erotik ilham perinizden yardım alın “Birinin cinsel enerjisini şişeleyip ...

Seks Yapan Çiftlerin 9 Alışkanlığı

Mastürbasyon yaparlar Partnerli seks hayatınıza heyecan katmak için ...

Cinsel İsteksizlik Neden Olur

‘Arzulanmıyorum’ hissi kadının isteğini azaltıyor Kadın cinselliğinde ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?