Oral Seks Nedir?

yorum yok
205 okuma
3 Ağustos, 2017
Oral Seks Nedir

Oral Seks Püf Noktaları Nelerdir

Cinsel yaşamı çok sınırlı ama mutlu olan çiftlerde mevcuttur, ten uyumu ve aynı tonda elektrik alımı birçok çiftte farklı pozisyonların denemesine gerek kalmadan, mutluluğu ve orgazmı yakaladıkları görülmektedir, bu nedenle cinsel yaşamınızı renklendirme ihtiyacı duyduğunuz anda yeni fikirlere açık olabilirsiniz, cinsel yaşamınızı sıkıcı ve sıradan ise bu size haz vermeyecek ve yeni deneyimler isteyeceksiniz.
Oral seks iyi bir partnerle kağıt oynu oynamaya benzer. İyi bir partneriniz yoksa iyi bir ele ihtiyacınız vardır.
Kadınların ise egzersiz yapması için değişik objeler mevcut olduğu için onlar yatağa gelmeden önce derslerini çalışabilirler.
Erkekler ise kadınlara oral seks yaparken tabir edilen şekil kanonun içindeki küçük adamı bulmakta. Küçük adamı bulan sonuca daha rahat ulaşır. Bulduktan sonra 5 dakika içinde dilini iyi kullanan partnerini orgazmın doruklarına ulaştırabilir. Uzun süreler çeşitli toplumlarda yasaklanmış olan oral seks, zamanımızda oldukça yaygındır. Çeşitli istatistiklere göre, çiftlerin %60’ın dan fazlasının cinsel organlarını ağızla uyardıklarını saptıyoruz. Cinsel organlarda klitoris başı ve kamış ( penis ) başında pek çok sinir ucu bulunmaktadır.Ağzın cinsel organlara değmesi veya ağzın cinsel organları uyarması büyük bir şehvet duygusu meydana getirir. Bu şekilde çok kolay orgazma ulaşanlar vardır. Önemli olan cinsel hijyenin temizliğinin daha önce sağlanmış olması gerekir. Ağızla cinsel organların uyarılması ya aynı anda karşılıklı olarak yapılır veya bir eş diğerinin cinsel bölgesini uyarır.Seksi düz tabiriyle penisle vajinanın birleşmesi olarak tanımlamak, ona yapılacak en büyük haksızlık olur. Seksin şahikası olan orgazma sadece penis-vajina buluşması ile ulaşılmaz. Orgazma ulaşmanın bambaşka yolları da var. Oral seks ya da oral sevişme de de bu yollardan biridir. Önce oral ne demek hatırlayalım. Oral seks ya da oral ilişki, penis ve vajinanın ağız, dil, dudak hareketleriyle uyarılması ve orgazma ulaştırılmasıdır. Penis ve vajinanın ağza alınmasıyla yapılan oral sevişme son derece incelikli hareketler, dikkat ve ihtimamla yapıldığında normal sevişme kadar zevk verebilir. Oral pozisyonların ne olacağına siz karar verin


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

CINSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLAR NELERDIR ...

Sex Yapmanın Faydaları

Araştırmalara göre haftada 1 kez seks yapan bir kadının adet sancıları az ...

Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik genel olarak psikolojik faktörlere bağlı olmanın yanı sıra ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?