Kendinizi Seksi Hissetmenin Yolları

yorum yok
120 okuma
6 Ağustos, 2017
Kendinizi Seksi Hissetmenin Yolları

Seksi kediler odanın ortasında sağdan sola koşuşturmazlar, yavaş hareket ederler. Bu tarz bir davranış tüm bakışları üzerinize çekecek ve size güven depoloyacaktır. Tek basınıza kendinizden emin bir şekilde yürümek için. “Etrafınıza bakın, tanıdık birini bulmaya çalışın. Böylece ona doğru ilerleyebilir ve ortalıkta başıboş dolaşmak zorunda kalmazsınız.

Günümüzde hepimiz yoğun çalıştığımız için seks konusundaki isteğimiz de ağır darbe alıyor.Buna ek olarak, British Columbia Üniversitesi’nin yaptığı bir araştırma, kadınların bir anda, kolayca tahrik olmadıklarını ortaya çıkarmış. Kadınlar genellikle seksin bir sonucu olarak tutkuyu yaşıyorlar.

MUZIRCA BAKIŞIN

“Gel buraya” diyen bakışlar, erkeklerin akıllarını başlarından alır. o yüzden bu cilveli bakısı mutlaka kullanın. “Hoşlandığınız erkeğin gözlerinin içine en fazla üç saniye kadar bakın ve sonra gözlerinizi kaçırın” diye öneriyor Andersen ve ekliyor: “Onu istediğinizi anlaması için bunu birkaç kere tekrarlayın. Bu davramsınız onu, sizin yanınıza gelmek için cesaretlendirecektir.” Sizin kendinize güveninizi artıracak olan ise siz bir şey yapmadan, onun harekete geçmesi olacaktır.

Yani bizler sevişmeye her anlamda gayet sakin bir şekilde başlıyoruz, işlerin kızışmasıyla birlikte heyecanlanıyoruz. Tabii ki gün içinde libidoyu kaybetmemek için bazı önlemler almak da çok önemli. İşte biz de bunu nasıl yapacağımızı öğrenmek için konunun uzmanlarına danıştık ve yazımızı hazırladık.Onların önerilerini uyguladığınızda evde birikmiş ütü dağlarını hiç de dert etmediğinizi göreceksiniz..

KISIK SESLE KONUŞUN

Kısık sesle konuşmak cinsel cazibenizi artırır. “Kadınlar tahrik olunca, testosteron seviyeleri artar ve daha derinden konuşarak, ses tonlarını alçaltıp, yükseltirler, işte bu yüzden alçak ses şehvet uyandırır.
İlişkinizde bir sorun yok diyelim, sevgilinizi ilk günkü gibi istiyorsunuz…Sabah saatlerinde, iş çıkışı koşarak eve gidip onun üzerine atlama hayalleri kuruyorsunuz. Ama sonra patronunuz size çok önemli ve zor bir proje teslim ediyor,arabanızın servis zamanının geldiğini hatırlıyorsunuz ya da evde sizi bekleyen ütü dağlarını hatırlıyorsunuz.
Seks düşüncesi kulağa hoş geliyor ama günlük problemler, işler kendinizi o duygulara ve heyecanlara kaptırmanızı engelliyor. Çünkü İyi Hissediyorum(Because It Feels Good) kitabının yazarı Debby Herbenick; kadınların, sevişme sırasında küçük şeyleri erkeklere kıyasla kafalarına daha fazla taktıklarını söylüyor ve durumu şu şekilde açıklıyor: “Aynı anda birçok şeyi yapmayı alışkanlık haline getiren kadınlar, sert iş kimliklerinden çıkıp ateşli kadın ruh haline bürünme konusunda çoğunlukla zorlanıyorlar.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

CINSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLAR NELERDIR ...

Sex Yapmanın Faydaları

Araştırmalara göre haftada 1 kez seks yapan bir kadının adet sancıları az ...

Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik genel olarak psikolojik faktörlere bağlı olmanın yanı sıra ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?