Kabızlık Tedavisi

yorum yok
28 okuma
17 Aralık, 2017
Kabızlık Tedavisi

Kabızlık tedavisi

Kabızlık değil ayrı bir hastalık, ama sadece bir belirtisi olduğunu unutmamalısınız. Hemen hemen tüm insanlar, kabızlık oldu ve diyet hataları için genellikle sorumludur söyleyebiliriz. Çoğu zaman kabızlık değil son uzun ve ciddi bir işaret değildir. Bunu aşmak için kabız hastaları kabızlık nedenleri, önlemler ve kabızlık tedavi yöntemleri bulmak gerekir.
Rağmen aslında o kabızlık tedavisi olabilir farklı, onun nedeni, kritiklik ve dönem kabızlık sürer, o hemen hemen her zaman diyet ve yaşam tarzı değiştirmek yardımcı olur. Bu durumda kabızlık belirtileri azaltılmış ve hiçbir yineleme oluşur.

haftada üç kez açık bağırsakları geçiriyor ve daha az. Bir kabızlık varsa, çoğunlukla sağlam ve kuru görünüyor olarak küçük toplar, excrements var ve bunları ortadan kaldırarak ilgili sorununuz olabilir. Bazı hastalarda kabızlık defecating bölgesinde ağrı vardır. Gerginlik, şişlik ve rektal memnuniyetsizliği hissediyorum.

İnsanlar kim onlar değil arınmak her gün eğer onlar kabızlık olduğunu varsayalım. Ama insanlar farklı ve bu günde üç kere ve haftada üç kere arınmak oldukça normaldir.

Kabızlık nedenleri
Kabızlık nedenleritanımlamak için büyük bağırsak veya iki nokta üst üste, işlevleri şekli hakkında öğrenmelidir. Gıda büyük bağırsak hareket ederken, su ondan absorbe ve atık ürünleri (veya excrements) kurdu. Kas faaliyetlerine büyük bağırsak yap excrements düz bağırsak doğru hareket ettirin. Bu yolda su atık ürünlerinden emilir ve accruements düz bağırsak ulaşmadan şu anda kesin.

Ana kabızlık nedenleri bir işlev bozukluğu kolon çok fazla su absorbe eder ya da kas faaliyetlerini hızlı ya da yeterince güçlü değilse biridir. Bu gibi durumlarda excrements büyük bağırsak yeterince hızlı hareket etmez. Sonuç olarak, firma ve kuru excrements oluşurlar. Sık karşılaşılan kabızlık nedenleri şunlardır:
yeterli elyaf diyet
fiziksel aktivite eksikliği
ilaçlar
süt
irritabl barsak sendromu
hayat ya da rutin gebelik, yaşlanma ve seyahat gibi değişiklikler
Laksatif kötüye
bir barsak hareketi için teşvik yok sayılıyor
dehidratasyon
belirli hastalıklar veya kontur (en yaygın) gibi koşullar
kolon ve rektum sorunları
bağırsak fonksiyonu sorunları


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Dudak Titremesi Neden Olur

Hipoparatiroidizm Dudak Titremesi Parat hormonun yetersizliği olarak bilinen ...

Egzama Tedavisi

Doğal Egzama tedavisi Egzama belirtileri genellikle etkilenen kişiler tarafından ...

Kadınlarda İdrar Kaçırma

Sıkışma tipi idrar kaçırma: ani, acil ve şiddetli bir tuvalete gitme ihtiyacı ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?