Fatma Çelenk Kimdir

yorum yok
44 okuma
2 Mart, 2018
Fatma Çelenk Kimdir

Fatma Çelenk Hayatı Biyografisi

2001 yılında 4FACE İletişim Danışmanlığı şirketini kurdu. Profesyonel iş hayatına Ciner Grubu Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak geri dönen Çelenk; 2006 yılında Soyak’ta Kurumsal İletişim Takım Lideri olarak görevine devam etti.

2008’de Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak atandı ve halen Gayrimenkul, Enerji, Döküm ve Çimento Gruplarındaki 11 şirketin iletişim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

Fatma Çelenk, GYODER organizasyon ve iletişim komitesi üyesi, TUSİAD Yurtdışı İletişim Komitesi Danışma Kurulu Üyesi, TSKD (İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği) Üyesi, ÇEDBİK (Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği)- İletişim Komitesi Üyesi, TKSSD (Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği)–Üyesi, KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği)-Üyesi, İtibar Atölyesi- Danışma ve İcra Kurulu Üyesi, Türkiye İtibar Endeksi- İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, EKOIQ Dergisi-Danışma Kurulu Üyesidir.

Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Dekor Kostüm Tasarımı Bölümü mezunu olan Fatma Çelenk, iş hayatına 1990 yılında TRT’de başladı.

İngiltere Pinewood Stüdyoları ile ABD Universal ve MGM Stüdyoları’nda sinema ve tv endüstrisi üzerinde proje bazlı çalışmalar yaptıktan sonra, iş hayatına radyo programcılığı ve Doğan Grubu bünyesinde Halkla İlişkiler Müdürü olarak devam etti.1999’da Orsa Stratejik İletişim Danışmanlığı’na geçerek şirket ortağı-yönetim kurulu üyesi oldu.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Kara Fatma Kimdir

Kara Fatma Biyografi Kendisiyle bir mesele hakkında görüşmek istediğimi ...

Mehmet Ali Tanrıverdi Kimdir

Mehmet Ali Tanrıverdi Biyografi Genç yaşta girdiği siyâsette, 1987 yılında, ...

Afet İnan Kimdir

Afet İnan Biyografi Bunun yerine getirilmesi için Atatürk, Afet İnan’ın ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?