Esra Çakır Kimdir

yorum yok
34 okuma
12 Şubat, 2018
Esra Çakır Kimdir

Esra Çakır Hayatı

1994-1997 yıllarında Ford Otosan’da Satış Sonrası Hizmetler, Satış ve Pazarlama departmanlarında tam zamanlı stajyer olarak çalışan Esra Çakır, 1997-2001 yılları arasında Ford Otosan’da Pazarlama Uzmanı olarak görev yaptı.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokoç’ta 2001 yılında Pazarlama İletişimi Danışmanı; 2002 yılından günümüze kadar ise Pazarlama İletişimi Yönetmeni olarak çalıştı. 2005 yılında Koç Topluluğu’nda yaşanan şirket birleşmeleri neticesinde Birmot ve Avis markalarının da Pazarlama İletişimi Yönetmeni olan Çakır’ın görev ve sorumluluklarına 2007 yılında Budget markası da dahil oldu.

Kasım 2007 itibariyle MPR ailesine katılarak Grup Müşteri Direktörü olarak görev yaptı.Evli ve iki çocuk annesi olan, iyi derecede İngilizce bilen Çakır, halen Bilim İlaç Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi ve Maine Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen Contemporary Management Techniques Sertifika Programı’nı 1996-1997 yıllarında bitiren Çakır, 2005-2007 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Nicole Kidman Kimdir

Nicole Kidman Biyografi Hayatı Daha evleneli ancak birkaç ay olmuşken, Dustin ...

Numan Ağa Kimdir

Numan Ağa Biyografi Hayatı Tanburî Numan Ağa’ı padişah çok severdi, ama o ...

Nevzat Altığ Kimdir

Nevzat Altığ Biyografi Hayatı 1976’da Kültür Bakanlığı Devlet Klasik ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?