Egzama Tedavisi

yorum yok
26 okuma
17 Aralık, 2017
Egzama Tedavisi

Doğal Egzama tedavisi
Egzama belirtileri genellikle etkilenen kişiler tarafından dayanılmaz hale gelebilir. Her iki yardım edebilir bir doğal Egzama tedavisi belirtileri bulmak ve cilt iyileşmek için zor bir iştir.

Yine de, böyle bir doğal Egzama tedavi olabilir bulundu oldu. ZenMed DermCare böyle Egzama belirtileri kaşıntı, kızarıklık ve inflamasyon yanı sıra Egzama kaynaklanan koşullar ölçekleme gibi davranır.

İki ilaçtopikal immunomodulators (TIMs), sınıflandırılmış, hafif orta önem Egzama tedavisi için FDA tarafından onaylanmış. Bu ilaçlar – Protopic ve Elidel – cilt kremleri şeklinde üretilmektedir. Onların eylem salgınları önlemek için yanıt bağışıklık sisteminin değiştirilmesi doğru yönlendirilir.

Protopic ve Elidel taşımak beri kanser neden olası risk, FDA dikkatlebu ilaçlar reçete doktorlar sizi uyarır. Uyarı hastalar ve doktorlar olası risklere, onların FDA “kara kutu” uyarıdan ambalaj üzerinde bu iki kremler taşımak için. Protopic ve Elidel sadece, kısa süreli kullanım için etkilenen yetişkin ve çocuk sonra 2 yıl içinde eski Egzama tedavisi için kullanılabilir diğer ilaçlar vermiş değil reçete doktorlar önerir.Bu kremler 2 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.

İltihap reçete merhem ve kortikosteroid içeren kremler, yanı sıra böyle over-the-counter Egzama tedavi ürünleri hidrokortizon % 1 krem olarak azaltılabilir. Egzama tarafından etkilenen alan bulaşır durumunda durumun ağır vakalarda tedavisinde doktorlar oral kortikosteroidler gibi enfeksiyon neden olan bakteriler, mücadele için antibiyotik reçete olabilir.

Şiddetli kaşıntı da antihistaminikler, Fototerapi (cilde uygulanan ultraviyole ışık tedavisi) ile tedavi edilebilir ve Egzama tedavisi (Bu kimyasalların kaşıntı azaltmak için tasarlanmıştır) tar. Belirtileri başka bir doğal Egzama tedavi için yanıt vermeyen insanlar siklosporin reçete edilir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Dudak Titremesi Neden Olur

Hipoparatiroidizm Dudak Titremesi Parat hormonun yetersizliği olarak bilinen ...

Kabızlık Tedavisi

Kabızlık tedavisi Kabızlık değil ayrı bir hastalık, ama sadece bir belirtisi ...

Kadınlarda İdrar Kaçırma

Sıkışma tipi idrar kaçırma: ani, acil ve şiddetli bir tuvalete gitme ihtiyacı ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?