Ecem Aka Kimdir

yorum yok
81 okuma
20 Eylül, 2017
Ecem Aka Kimdir

21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.
Ecem Aka, evlidir ve bir çocuğu vardır. Temel ile Dursun İstanbul’da isimli filmde hemşire rolünde oynadı.
Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü vizyona giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan‘ın oynadığı ve Deniz Denizciler‘in yönetmenliğini yaığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde rol aldı.
1990 yılında İzmir‘de doğmuştur. Aslen İzmirli olan şu an istanbul’da ikamet eden Ecem Aka, Atatürk Meslek Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.
2015 yılında yayınlanan 3. Sezon İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmış, sıraya alınmış ancak ona sıra gelmeden sezon bitmiştir. İstanbul’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Hayal Gönenli Kimdir

Hayal Gönenli Hayatı 6 Eylül 1970 Tarihinde Creova/ROMANYA’da organize edilen ...

Hidayet Türkoğlu Kimdir

Hidayet Türkoğlu Hayatı Bu başarı o zamana kadar bir Türk basketbolcunun ...

Halit Deringör Kimdir

Halit Deringör Hayatı 1922’de İstanbul’da doğan Deringör, futbola 10 ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?